اخبار بازی ها

پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل

بررسی پرک Dead Silence‌ بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل

هر گیمری می‌داند که کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile چه بازی پرطرفداری است. این بازی تا به این تاریخ بیشتر از سیصد میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده و در میان بازی‌های بتل رویال عاشقان بسیار زیادی دارد. کالاف دیوتی موبایل شامل ویژگی‌هایی متنوع مثل پرک‌ها، استور استریک‌ها و اپراتور اسکیل‌هایی برای بازیکنان است تا بتوانند در جهت پیشبرد بازی از آن استفاده کنند. اما همه‌ی این امکانات فقط در حالت‌های مولتی پلیر در دسترس هستند. Dead Silence یکی از پرک‌های آبی در بازی است و در این مقاله از گیم سیتی ما قرار است به همه چیز درباره پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل و بررسی پرک Dead Silence‌ بازی کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

پرک‌های کالاف دیوتی موبایل در کل عبارتند از تغییراتی که می توانید در کارکتر های خود ایجاد کنید و در کل ۱۸ عدد هستند که بر اساس رنگ بندی در دسته‌بندی‌های قرمز، سبز و آبی قرار می‌گیرند و هر شخصیت می تواند به طور همزمان به سه عدد از آنها مجهز شوند که این Perk ها در سطح های ۴ ، ۶ و ۱۲ در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.

معرفی پرک Dead Silence در بازی کالاف دیوتی موبایلبررسی پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل

پرک Dead Silence در کالاف دیوتی موبایل بسیار ساده است. این پرک امکانی را فراهم می‌کند تا بازیکن بتواند به آرامی و بی‌سروصدا در طول نقشه حرکت کند و البته با رسیدن سطح ۲۷ XP آنلاک می‌شود. بعد از رسیدن به حداقل لِوِل موردنیاز، بازیکنان می‌توانند در اسلات آبی آن را تجهیز کنند.

روش تجهیز پرک Dead Silence

بازیکنان برای تجهیز پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل باید مراحل زیر را دنبال کنند:

 1. کالاف دیوتی موبایل را روی دستگاهتان باز کنید.
 2. در صفحه‌ی اصلی گزینه loadout را در سمت چپ و پایین انتخاب کنید.
 3. گزینه‌ی چند نفره را در بالا و گوشه‌ی سمت چپ انتخاب کنید.
 4. به دنبال سه اسلات Perk در گوشه و پایین سمت راست باشید.
 5. روی شیار Blue Perk بزنید.
 6. پرک Dead Silence را انتخاب و تجهیز کنید.

این پرک یکی از بهترین‌ها و تأثیرگذارترین‌ها برای بازیکنان تهاجمی است. چون جای قدم‌ها و صداهای‌شان را مخفی می‌کند و این فرصت را فراهم می‌کند تا بدون صدا حرکت کنند و درواقع رفت‌وآمدهایش پنهانی باشد. با پرک Dead Silence‌ می‌توانید به دشمنان نزدیک شوید و آن ها متوجه حضور شما نشوند. این Perk برای تسخیر منطقه بسیار کاربرد دارد به این دلیل که دشمن نمی فهمد شما نزدیک به منطقه ای برای تسخیر آن شده اید.

بررسی Dead Silence‌از پرک‌های کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از گیم سیتی

سی پی کالاف دیوتی موبایل اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید. اگر بخواهیم دقیق‌تر به آیتم‌ها و امکاناتی بپردازیم که خرید cp کالاف دیوتی موبایل در اختیار ما قرار می‌دهد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • انواع اسلحه‌های جذاب و حرفه‌ای
 • اسکین‌های خاص و پیشرفته
 • برتری در جنگ‌های مختلف و کسب رتبه‌های بالا
 • امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه
 • دسترسی به تجهیزات اضافه
 • افزایش قدرت و توانایی برای مبارزه با دشمنان
 • امکان بازی در نقشه‌های متنوع با تجهیزات عالی

خلاصه مطالب

اما برای دسترسی به همه‌ی این آیتم‌ها و امکانات، چطور باید خرید cp کالاف دیوتی موبایل را انجام داد؟ مجموعه‌ی game30t امکان خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان را فراهم کرده است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و با معقو‌ل‌ترین قیمت این پول درون برنامه را داشته باشید.

در این مقاله به مهم‌ترین نکات در مورد پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «آیتم ها و جوایز جدید سال ببر کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برگرفته از: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها