اخبار بازی ها

همه چیز در مورد بتل پس Task Force 141 کالاف دیوتی موبایل: سیزن ۲

the One-Four-One در سیزن ۲ کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile دارای برگزیده‌ترین سربازهای جهان است. Task Force 141 در سیزن جدید شامل نقشه‌ی Hardhat، the Chopper Gunner، ایونت the Counter Intel themed، یک بتل پس جدید و…است.

به دنبال ظهور Makarov در سیزن اول، بزرگ‌ترین رقیبهای او حالا آماده شده‌اند و حالا انواع آیتم‌ها و اتفاقات در سیزن ۲ آماده هستند. Task Force 141 در تاریخ ۲۳ فوریه و ساعت ۴ بعد از ظهر منتشر می‌شود.

سیزن ۲ بتل پس جدیدی را ارائه می‌دهد که شامل آیتم‌های مجانی و پریمیومی مثل اپراتورهای جدید، یک اسلحه‌ی کاربردی جدید، بلوپرینت‌های اسلحه، کارت‌های تلفن، سی پی و…است. در ادامه به همه‌ی این‌ها می‌پردازیم.

Task Force 141 کالاف دیوتی موبایل

تایرهای رایگان بتل پس

دشمنان‌تان را از بالا و در حالی که از Chopper Gunner Scorestreak  جدید که در تایر ۱۴ آنلاک شد استفاده می‌کنید، از بین ببرید و گلوله‌های شات گان اتوماتیک JAK-12 را که در تایر ۲۱ آنلاک شده، نگه دارید. آیتم‌های رایگان دیگر شامل تنوعی از کاموها، سلاح‌ها و لواز آرایشی خاصی مثل Charm – Naval Mine یا Sticker – Gravity Snakes هستند.

تایرهای پریمیوم پس

بتل پس را بخرید تا شانس به دست آوردن همه‌ی محتواهای حاضر در Task Force 141 را داشته باشید که شامل Gaz and Ghost است؛ دو تا از خاص‌ترین اعضای تیم. گروهتان را با آنلاک کردن Alex — Hard Wired و Charly — Striker پر کنید و آن‌ها را با تجهیزات جدید مثل ASM10 — Snakeskin، Outlaw — Crash Course، Type 25 — Bolt Press و Jak-12 – Treecutter تجهیز کنید.

 ورود نقشه‌ی Hardhat به بازی چند نفره

Hardhat یک نقشه‌ی کوچک است که برای اولین بار در Call of Duty®: Modern Warfare 3 ظاهر شد و چندین choke points و نبرد close-quarters را ارائه می‌دهد. در این‌جا ساختمان‌های تمام‌نشده را هدایت کنید، مراقب دشمنان در آن لوله‌ها باشید و هر کاری که می‌کنید، متوقف نشوید. اگر شکارشان نکنید، شکار می‌شوید.

Task Force 141

اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح این بازی و تجربه‌ی لذت بیشتر، داشتن CP است که یک واحد پول درون برنامه است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

ایونت جدید: Counter Intel

تروریست‌ها کنترل شهر را به دست گرفته‌اند و این به شما بستگی دارد تا گروگان‌ها را در این ایونت حماسی آزاد کنید. تسک‌های روزانه را در بازی چند نفره و بتل رویال کامل کنید تا امتیازهای ایونت را که به شما اجازه می‌دهد تا قلمرو را پس بگیرید به دست آورید.

خیلی دقیق فکر کنید. بعضی nodeها سودی استراتژیک دارند در حالی که دیگران oddها را بر علیه شما تلنبار می‌کنند. خلاصه که هرچقدر میذتوانید و تا جایی که می‌توانید بجنگید.

جوایزی مثل اپراتورهای جدید، طرح‌های سلاح وآیتم‌های دیگر را که در مسیرتان هستند به دست آورید. کل ایونت را کامل کنید تا سه جایزه‌ی حماسی را به دست بیاورید: the QXR — Gentleman’s Side Arm، the Minotaur — Maze Keeper و the Charm — Nutcracker. در کل سیزده جایزه وجود دارند. پس آن گروگان‌ها را آزاد کنید و شهر را پس بگیرید.

چالش‌های فصلی جدید

یک-چهار-یک شامل کارهای زیاد و یک سِت از چالش‌های فصلی جدید در راه است که یکی از آن‌ها لانچ شده و چارتای بعدی در طول ماه منتشر خواهند شد. Weapon Blueprints  و کاموهای بتل رویال از سری‌های Long Bite و Winged Smoke به علاوه‌ی 30,000 بتل پس XP که به شما کمک می‌کنند تا در طول تایرها پرواز کنید.

چالش‌های پایانی را کامل کنید تا به Crossbow — Violet Flow Weapon Blueprint و پوسته‌ی Ops 1 — Herald Operator دسترسی پیدا کنید.

با مجموعه‌های جدیدی که در فصل ۲ می‌رسند، به فستیوال sprit بروید و فستیوال رنگ‌ها و کارناوال را جشن بگیرید.

Holi که به نام فستیوال رنگ‌ها هم شناخته می‌شود، تبدیل زمستان به بهار و پیروزی خوبی بر شیطان را جشن می‌گیرد. مجموعه‌ی فستیوال رنگ‌ها شامل طرح سلاح برای AK117، پوسته‌ی Scout 2 Operator و فستیوال رنگ‌های Wingsuit، یک چاقو، یک استیکر، یک کارت تلفن و اسپری است.

مجموعه‌ی کارناوال سیرک را می‌آورد و گروهی از آیتم‌ها را ارائه می‌دهد که قطعاً تنوعی به عملیات شما می‌دهد. یک Outrider — Carnival و the ASM 10 — Carnival بگیرید به علاوه‌ی Avatar — Masquerade، Sticker — Carnival Mask، Charm — Tamborim و Calling Card — Samba School.

Task Force 141

قرعه‌کشی‌های جدید کاپیتان پرایس و…را ارائه می‌دهد

Task Force 141، در سیزن ۲ چیزهایی مثل پوسته‌ای فوق‌العاده‌ای برای کاپیتان پرایس، یک پوسته‌ی حماسی برای Nikto و یک اپراتور جدید را ارائه می‌دهد. برای the PP19 Bizon، the Holger 26، شات گان جدید JAK-12 و…به Weapon Blueprints هم دسترسی داشته باشید. چارم‌های جدید، پوسته‌های وسایل نقلیه و دیگر آیتم‌ها را آنلاک کنید.

حالا آن گروگان‌ها خودشان را نجات نمی‌دهند. به یادگیری ادامه دهید، جنگ را جلو ببرید و برای وقتی که Task Force 141 در سیزن ۲ به تاریخ ۲۳ فوریه و ساعت چهار بعد از ظهر منتشر می‌شود، آماده شوید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «بهترین بازی‌های بتل رویال در سال ۲۰۲۲» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها