اخبار بازی ها

چطور دکمه دراز کشیدن را در کالاف دیوتی موبایل فعال کنیم؟

فعال کردن دکمه دراز کشیدن در کالاف دیوتی موبایل

آموزش فعال کردن دکمه دراز کشیدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

اگر فعال کردن دکمه دراز کشیدن در کالاف دیوتی موبایل یکی از دغدغه‌های شما است، حتماً راهنمای زیر را دنبال کنید:

ابتدا کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile را باز کنید و با زدن روی آیکون gear که در بالا و سمت راست اسکیرین قرار دارد، وارد تنظیمات بازی بشوید.

این‌جا و در تب Basic زیر قسمت Multiplayer Mode، می‌توانید دکمه‌ی Hide Prone را غیرفعال کنید. این باعث می‌شود که بتوانید از دکمه‌ای جداگانه برای دراز کشیدن دربازی کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.

فعال کردن دکمه دراز کشیدن در کالاف دیوتی موبایل

همچنین می‌توانید آپشنی مشابه را برای مودهای بتل رویال و زامبی‌ها غیرفعال کنید.

 

Controls Layout

وقتی این کار تمام شد، به تب کنترول‌ها (Controls)، بروید. این‌جا می‌توانید مودی را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید. Advanced Mode می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. بعد روی Custom Layout‌ بزنید.

آموزش فعال کردن دکمه دراز کشیدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

همان‌طور که می‌توانید ببینید، بعد از غیرفعال کردن آپشن دکمه‌ی Hide Prone، یک دکمه‌ی prone یا دراز کشیدن در قسمت پایین و سمت راست وجود دارد. وقتی در بازی هستید این دکمه را برای تغییر دادن اندازه، تاری یا وضوح و لوکیشن دکمه روی اسکیرین، انتخاب کنید و اضافه کردن دکمه دراز کشیدن در کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «آموزش رفع مشکل اضافه کردن دوستان به کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کمتر گیمری ممکن است نداند که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای موفقیت در بازی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی داشتن به CP یا سی پی است که همان پول یا ارز درون برنامه‌ی این بازی است.

درصورتی که شما هم از هواداران کالاف دیوتی موبایل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها