آموزش رفع مشکل اضافه کردن دوستان به کالاف دیوتی موبایل

اضافه کردن دوستان به بازی کالاف دیوتی موبایل

روش حل مشکل اضافه نشدن دوستان به کالاف دیوتی موبایل

شاید شما یکی از طرفداران پروپاقرص کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile باشید و نتوانید دوستانتان را به بازی اضافه کنید. در این مقاله به آموزش روش حل مشکل اضافه کردن دوستان به کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم.

برای رفع این مسئله، مراحل زیر را دنبال کنید.

در ابتدا کالاف دیوتی موبایل را باز کنید و روی آیکون Friend‌ که بالا و سمت راست اسکیرین قرار گرفته، بزنید.

روش حل مشکل اضافه نشدن دوستان به کالاف دیوتی موبایل

فرستادن درخواست دوستی

در تب Add Friends، می‌توانید یک درخواست دوستی به بازیکن‌های اخیر در لابی خودتان بفرستید.

همچنین این آپشن را دارید که یوزرنیم یا User ID بازیکن را در بالا و سمت راست وارد کنید. در بیشتر مواقع، شما موقع اضافه کردن یک بازیکن، از username اشتباه استفاده می‌کنید.

آموزش رفع مشکل اضافه نشدن دوستان به کالاف دیوتی

پیدا کردن کردن آیدی بازیکن

برای پیدا کردن ID بازیکن، به قسمت Legal & Privacy در تنظیمات داخل بازی بروید. این‌جا می‌توانید آیدی خودتان را کپی کنید و بفرستید برای بازیکنی که می‌خواهید با او بازی کنید.

مشکل اضافه شدن دوستان به کالاف دیوتی موبایل

پیدا کردن درخواست دوستی

بعد از فرستادن یک درخواست برای آیدی‌ای که کپی کردید، باید یک نوتیفیکیشن در تب Friends ظاهر شود. حالا روی درخواست‌ها بزنید تا همه‌ی درخواست‌هایی که به آن‌ها پاسخ نداده‌اید را ببینید.

روش اضافه کردن دوستان به بازی کالاف دیوتی موبایل

بیرون آمدن از اکانت

اگر همه‌ی این مراحل برای حل مشکل اضافه کردن دوستان به کالاف دیوتی موبایل کافی نبود، مطمئن شوید که دارید روی یک سرور مشابه بازی می‌کنید که در اکثر مواقع باید Global server باشد.

اگر هنوز هم نمی‌توانید درخواست دوستی بفرستید، مطمئن شوید که از اینترنت باکیفیتی استفاده می‌کنید و وارد اکانت درستی شده‌اید.

وقتی در بازی هستید، زمانی که روی آیکون gear که بالا و سمت راست اسکیرین قرار دارد می‌زنید، وارد تنظیمات شوید. در قسمت Legal & Privacy، آپشن خروج (Log out) را برای اکانتتان در پایین و سمت راست می‌بینید.

آن را انتخاب کنید و روی Ok بزنید. با این کار زمان کمی طول می‌کشد تا از اکانتتان خارج شوید. بعد می‌توانید دوباره وارد اکانتتان شوید و با استفاده از user ID بازیکن، یک درخواست دوستی بفرستید.

آموزش اضافه کردن دوستان به بازی کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله به آموزش رفع مشکل اضافه نشدن دوستان به بازی کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش حل مشکل ویس چت در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کمتر گیمری ممکن است نداند که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای موفقیت در بازی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی داشتن به CP یا سی پی است که همان پول یا ارز درون برنامه‌ی این بازی است.

درصورتی که شما هم از هواداران کالاف دیوتی موبایل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها