آموزش فری فایر

آموزش گرفتن باندل‌های رایگان در بازی فری فایر

دریافت باندل رایگان فری فایر

۵ روش برای گرفتن باندل‌های رایگان در بازی فری فایر

گارنا فری فایر Garena Free Fire هرگز طرفدارانش را که به دنبال اسکین‌ها، باندل‌ها، وسایل آرایشی و دیگر آیتم‌های بازی هستند ناامید نمی‌کند. بلکه با هر آپدیت، توسعه‌دهندگان آیتم‌هایی جدید را اضافه می‌کنند و ارائه می‌دهند. اگرچه اسکین‌ها به هیچ شکلی بر گیم‌پلی تأثیر نمی‌گذارند، از نظر ظاهری بسیار جذاب و زیبا هستند. البته معمولاً رایگان نیستند و بازیکنان باید آن‌ها را از استور بخرند. به‌علاوه بازیکن‌ها می‌توانند اسکین‌ها را از طریق ایونت‌های داخل بازی به دست بیاورند. بعضی بازیکنان نمی‌توانند پول داخل بازی یعنی جم فری فایر را برای خریدن همه‌ی این آیتم‌ها تهیه کنند. در نتیجه آن‌ها تلاش می‌کنند تا روش‌هایی متفاوت را برای خرید رایگان این آیتم‌ها پیدا کنند. در این مقاله از گیم سیتی قرار است به پنج روش برای گرفتن  باندل‌های رایگان در بازی فری فایر و دریافت باندل رایگان فری فایر بپردازیم.

1: Gold Royale

هر ۲۴ ساعت، بازیکنان می‌توانند در Gold Royale یک چرخش رایگان گردونه داشته باشند. در این چرخش، بازیکنان شانس بردن یک باندل را دارند. علاوه‌براین، اگر بازیکنان بخشی از یک انجمن باشند، هفته‌ای یک بار ۳ کوپن Gold Royale را دریافت می‌کنند.

گلد رویال دارای یک باندل به عنوان گرند پرایز است، اماتوسعه‌دهندگان مدام باندل را تغییر می‌دهند.

دریافت باندل رایگان فری فایر2: بازخرید Rank Token

همان‌طور که بازیکنان رنک آپ می‌کنند، توکن‌های رتبه (Rank Tokens) را به عنوان جایزه در هر دو مود کلش اسکواد و بتل رویال به دست می‌آورند. به‌علاوه بازیکنان می‌توانند با بازی کردن در مسابقات بتل رویال رتبه‌بندی شده، این توکن‌ها را داشته باشند.

بازیکنان می‌توانند از این توکن‌ها استفاده کنند تا آیتم‌هایی متنوع از جمله باندل‌ها را دوباره داشته باشند، بازخرید کنند و امکان گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر را داشته باشند. Fatal Glare‌ و Deadly Glare دو باندلی هستند که در حال حاضر آماده‌ی بازخرید شدن هستند.

گرفتن  باندل‌های رایگان در بازی فری فایر3: رویدادها

در هر ایونت، جوایز متنوعی وجود دارند. این جوایز شامل آیتم‌هایی متنوع ازجمله باندل‌ها هستند. به‌علاوه توسعه‌دهندگان در هر ایونت، آیتم‌هایی جدید را اضافه کنند. ایونت‌ها بهترین روش برای به دست آوردن جوایز رایگان هستند. درضمن بعضی ایونت‌ها به بازیکن یک چرخش رایگان هم پیشنهاد می‌دهند.

باندل‌های رایگان فری فایر4: جم رایگان

الماس یا جم فری فایر پول درون بازی فری فایر است. جم فری فایر برای خرید آیتم‌های داخل استور مورداستفاده قرار می‌گیرد. و خود این جم‌ها را هم می‌توانید با روش‌هایی رایگان به دست بیاورید. در واقع با جم رایگان امکان گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر

5: بازخرید توکن FF

برای دسترسی پیدا کردن به تعداد مشخصی از چرخش در Diamond Royale، Weapon Royale و Gold Royale، بازیکنان توکن‌های FFT‌ را رایگان می‌گیرند. به علاوه این توکن‌ها می‌توانند برای بازخرید آیتم‌هایی متنوع که شامل باندل هستند مورداستفاده قرار بگیرند.

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

در این مقاله ما به دریافت باندل رایگان فری فایر پرداختیم، اما هر گیمری می‌داند که یکی از راحت‌ترین روش‌های برای تهیه‌ی باندل استفاده از جم فری فایر است. به‌طور کلی جم فری فایر واحد پول درون برنامه‌ این بازی است و زمانی که شما به این پول دسترسی داشته باشید، می‌توانید تجهیزات متنوعی مثل اسلحه‌ها، اسکین‌ها و البته باندل‌ها را تهیه کنید.

اگر به دنبال روشی معقول هستید تا در کم‌ترین زمان ممکن جم را تهیه کنید، ما خرید الماس فری فایر از وبسایت game30t‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این مقاله به آموزش گرفتن باندل‌های رایگان در بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «معرفی بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

راه‌های زیادی برای گرفتن باندل رایگان در بازی فری فایر در این بازی وجود دارد. بازیکنانی که باندل رایگان می‌خواهند و به هر دلیلی جم یا الماس فری فایر ندارند، می‌توانند از روش‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد برای گرفتن باندل استفاده کنند.

منبع: esports91.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها