آموزش فری فایر

همه چیز درباره ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر

همه چیز درباره ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر

معرفی ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر

در ایونت فری فایر Garena Free Fire یعنی Therion Wheel  بازیکنان فرصت بردن باندل Sabertooth را دارند. این ایونت از ۱۱ تا ۱۷ جون ادامه دارد و با این ایونت‌ها، فرصتی برای بازیکنان فراهم می‌شود تا اسکین‌ها، کاستوم و آیتم‌های دیگر را برنده شوند. بازیکنان می‌توانند با خرج کردن الماس فری فایر باندل Sabertooth را به دست بیاورند. و البته که این جایزه می‌تواند به صورت شانسی، با چرخاندن گردونه و با شانس به دست بیاید. علاوه بر جایزه‌ی باندل منحصربه‌فرد، هشت آیتم دیگر هم برای برنده شدن وجود دارد. در این مقاله از گیم سیتی قرار است به همه چیز درباره ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر که یک ایونت جدید فری فایر است بپردازید. با ما همراه باشید تا یاد بگیرید چطور می‌توان باندل Sabertooth‌ را داشت.

ایونت Therion Wheel در بازی فری فایرایونت Therion Wheel دقیقاً چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر در تاریخ ۱۷ جون به پایان می‌رسد. لیستی که در ادامه می‌آید شامل آیتم‌ها و جوایزی است که می‌توانید از prize pool برنده شوید:

 1. Frost Sabertooth bundle
 2. Pet food
 3. Resupply map playcard
 4. The stormbringer parachute
 5. Star general weapon loot crate
 6. Disease surfboard
 7. Diamond royale voucher
 8. Cube fragment
 9. روش برنده شدن باندل Sabertooth در ایونت Therion Wheel

وقتی وارد ایونت Therion Wheel می‌شوید، باید دو آیتم انتخاب کنید که نمی‌خواهید برنده شوید. بعد از انتخاب، بازیکنان می‌توانند گردونه را بچرخانند تا به شکل شانسی جایزه ببرند. چرخش اول مجانی است و هر آیتمی که برنده می‌شوید از prize pool‌ خارج خواهد شد.

البته مقدار جم برای چرخش‌ها، هرچه جلوتر می‌روید بیشتر می‌شود. به عنوان بازیکن فری فایر حتماً می‌دانید که هر چرخش به حداقل ۱۹ الماس نیاز دارید. در این شرایط مقدار الماس از ۱۹ شروع می‌شود و ترتیبش ۱۹، ۲۹، ۳۹، ۶۹، ۹۹، ۱۹۹ و ۴۹۹ است. Garena  می‌گوید ‌بازیکنان می‌توانند بعد از حداکثر ۸ چرخش، باندل Sabertooth را برنده شوند.

ایونت Therion Wheel : ایونت جدید فری فایرقدم‌های زیر شامل مراحلی برای دسترسی پیدا کردن به Therion Wheel در بازی است:

 1. Garena Free Fire را روی گوشی هوشمندتان باز کنید.
 2. آپشن Lucky Royale را در سمت چپ اسکیرین انتخاب کنید.
 3. ایونت Therion Wheel و دو آیتمی را که نمی‌خواهید به دست بیاورید، انتخاب کنید.
 4. حالا روی دکمه‌ی Spin بزنید تا باندل Sabertooth را به دست بیاورید.

در این مقاله به همه چیز درباره ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جم فری فایر

همان‌طور که در این مقاله هم گفتیم شما برای دسترسی پیدا کردن به باندل Sabertooth، می‌توانید از جم فری فایر استفاده کنید.

این موضوع درباره‌ی سایر امکانات فری فایر هم صدق می‌کند. درواقع الماس فری فایر یک پول درون برنامه است که در همه‌ی بازی‌های موبایلی پرطرفدار وجود دارد و اگر شما می‌خواهید دستتان در بازی بازی باشد و بتوانید از انواع تجهیزات، جوایز، امکانات، اسکین‌ها، اسلحه‌ها و…استفاده کنید، بهتر است که به روش‌های مختلفی واحد پول درون برنامه را داشته باشید.

اما جم فری فایر را چطور می‌توان به دست آورد؟

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید جم فری فایر را در کم‌ترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت تهیه کنید، ما خرید جم فری فایر از وبسایت game30t‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فروشگاه گیم سیتی با دو سال سابقه‌ی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی آیتم درون‌برنامه‌ای بازی‌های آنلاین، توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند.

امیدواریم که توانسته باشیم همه‌ی اطلاعات لازم درباره ایونت Therion Wheel در بازی فری فایر را ارائه داده باشیم. در صورت رضایت از محتوای این مقاله، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگدارید.

منبع: pricebaba.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها