آموزش فری فایر

آموزش گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر

آموزش گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر

ایونت‌های بسیار زیادی در بازی فری فایر Garena Free Fire بین دو سیزن اجرا می‌شوند و در این ایونت‌های فری فایر آیتم‌های جدید معرفی و ارائه می‌شوند؛ آیتم‌هایی که می‌توانند رایگان باشند و به صورت پاداش به گیمرها داده شوند. در ایونت Diwali‌ هم جوایزی وجود دارند که یکی از آن‌ها شمشیر کاتانا است و می‌تواند تأثیر زیادی بر روند بازی شما بگذارد و موجب پیروزی‌های زیادی شود. به همین دلیل قرار است که در این مقاله از گیم سیتی به آموزش گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر بپردازیم.

شمشیر Horror Katana در بازی فری فایر

شمشیر کاتانا در بسیاری از رقابت‌ها علی‌الخصوص رقابت‌های برد نزدیک کاربردی است اما بهتر است از آن به‌عنوان سلاح ثانویه استفاده کنید. از طرفی قبل از استفاده حتماً در حالت تمرینی از آن استفاده کنید و فراموش نگنید که این شمشیر باید عکس العمل بسیار سریعی داشته باشید. به همه‌ی این دلایل گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر اهمیت دارد.

اسکین Horror Katanaایونت Diwali بازی فری فایر

ایونت Diwali بازی فری فایر از تاریخ ۲۲ تا ۲۰ اکتبر برگزار می‌شود. بازیکنانی که مقداری مشخصی از الماس فری فایر را داشته باشند، می‌توانند جوایز این ایونت را دریافت کنند و جم مورد نیاز برای این جوایز به ترتیب زیر است:

  • ۱۰۰ جم: یک جعبه 3x Quari Lava Weapon Crate
  • ۳۰۰ جم: اسکین شمشیر Horror Katana

می‌توان این‌طور گفت که این مقدار الماس واقعاً خیلی کم است و مثل این می‌ماند که دارید به صورت رایگان آیتم‌ها را تهیه می‌کنید.

جم فری فایر چیست؟

همان‌طور که در این مقاله گفتیم جم فری فایر برای خرید بسیار آیتم‌ها مهم است و همچنین گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر.

فضای بازی فری فایر به این صورت است که شما با یک جت جنگی وارد یک جزیره‌ای ترسناک می‌شوید و با چتر نجات فرود می‌آیید. بعد از فرود آمدن باید به دنبال جلیقه، تجهیزاتی مثل تفنگ و…باشید و با این تجهیزات رقبا را بکشید و جان خودتان را حفظ کنید.

در این بازی هم مثل بسیاری از بازی‌های دیگر، هر چقدر تجهیزات بیشتر و اسلحه‌های قدرتمندتری داشته باشید، قدرتمندتر می‌شوید و احتمال پیروزی‌تان افزایش پیدا می‌کند. مهم‌ترین و اثرگذارترین روش برای دست‌یابی به این تجهیزات و اسلحه‌ها، خرید جم فری فایر ارزان است.

آموزش گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایرجم فری فایر با آیدی درواقع یک واحد پول درون برنامه و متعلق به فضای بازی فری فایر است. وقتی به عنوان یک گیمر این پول کاربردی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید اسلحه‌ها و تجهیزات متنوعی را بخرید و باکیفیت و امکانات بیشتری بازی کنید.

در کنار اسلحه‌ی باکیفیت و قوی، داشتن لباس‌هایی مثل انواع زره‌ها و یا کلاه‌های ایمنی که جلوی اصابت گلوله به بدن کارکتر را بگیرد، نقش بسیار مهمی در جریان پیروزی در بازی دارد و جم فری فایر امکان داشتن این لباس‌ها را برای شما مهیا می‌کند.

حتی با وجود سلاح قوی، لباس و سایر تجهیزات، ممکن است در بعضی مراحل بازی گیر کنید و شاید چند روز درگیر یک مرحله خاص باشید؛ این‌جاست که خرید الماس فری فایر به شما کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید مرحله را ساده‌تر کنید و آن را به پایان برسانید.

خرید الماس فری فایر از گیم سیتی

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در گیم سیتی انجام دهید. خرید جم فری فایر با آیدی در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

فروشگاه گیم سیتی با دو سال سابقه‌ی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی آیتم درون‌برنامه‌ای بازی‌های آنلاین، توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند. فقط کافی است نگاهی به نظرات مشتریان ما در زیر هر محصول بیندازید تا با میزان محبوبیت game30t آشنا شوید.

اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایرویژگی اصلی این فروشگاه انجام سریع سفارشات با ارزان‌ترین قیمت برای تمامی محصولات و مهم تر از همه قیمت جم فری فایر با آیدی است. اگرچه عامل اصلی تعیین‌کننده‌ی قیمت فروش محصولات در تمامی فروشگاه‌ها نرخ دلار حواله‌ای است اما چیزی که گیم سیتی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند نرخ سود دریافتی بسیار کم آن است.

به بیان دیگر دلیل قیمت بالای محصولات در دیگر فروشگاه ها نرخ سود بالایی است که از مشتری گرفته می‌شود و ما از این قاعده مستثنی هستیم. شما عزیزات می توانید برای خرید جم فری فایر ارزان با کارشناسان مجموعه گیم سیتی در تماس باشید.

در این مقاله به آموزش گرفتن اسکین Horror Katana در ایونت جدید فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «معرفی ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: www.t-developers.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها