آموزش فری فایر

معرفی ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33

۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33

۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33

در طول زمان، بتل رویالِ فری فایر Garena Free Fire با موفقیت‌های زیاد این بازی رقابتی‌تر شده است. شوتر محبوب BR، هر از چند گاهی تعدادی بازیکنان جدید را جذب می‌کند و البته این تعداد صعودی است.بعد از مدت زمانی در فری فایر، مخصوصاً در مود رتبه‌بندی شده، موفقیت در صورتی که بازیکن‌ها یک استراتژی مشخص برای گیم‌پلی نداشته باشند، غیرممکن می‌شود. به‌علاوه کاربران باید مهارت‌های‌شان را در بازی تقویت کنند. آن‌ها باید قبل از ورود به یک مچ، روی حرکات، هدف و کنترل سلاح‌های گرم کار کنند. اما به‌محض این‌که در بتل زون قرار بگیرند، باید مقدار زیادی لوت پیدا کنند تا مهارت‌های‌شان را به کار گیرند و به دنبال Booyah باشند.

بعد هر بازیکنی باید نقاط فرود را در نظر بگیرد. این نقاط به گیمرها کمک خواهند کرد که وقتی غنائمی باکیفیت را در فری فایر جمع‌آوری می‌کنند، به دشمنان هم حمله‌ور شوند. از آنجایی که نقاط فرود تأثیری بسیار عمیق بر روند بازی می‌گذارند، در این مقاله از گیم سیتی تلاش کرده‌ایم که به فهرستی برای معرفی ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33 و بهترین مکان های لوت فری فایر مپ برمودا بپردازیم.

مناطقی برای لوت فری فایر اپدیت ob33

Factory (Bermuda/Bermuda Remastered)

مکان: EO

این مکان در جنوب برمودا (Bermuda) و در میان هوادارن بسیار محبوب است. دلیل شهرت کارخانه، مقدار غنائمی است که ارائه می‌دهد. درضمن تعداد بازیکنانی که در منطقه‌ی کارخانه فرود می‌آیند آن را بسیار شلوغ و پرجمعیت کرده است.

بازیکنانی که به دنبال فرود در یک زمین مناسب هستند باید Factory را انتخاب کنند چون این مکان گیمرهای بسیار زیادی را به‌صورت انفرادی یا گروهی جذب می‌کند. آن‌ها می‌توانند در برموردای بازسازی‌شده (Bermuda Remastered) هم، یک کارخانه‌ی مشابه را با مقدار مشابهی از غنائم پیدا کنند.

Central (Purgatory)

مکان: D8 (یا DQ)

در میان ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33، سنترال در قسمت چپ جزیره‌ی جنوبی Purgatory واقع شده و دارای یک زمین نسبتاً صاف با تعداد مناسبی ساختمان است. سنترال خانه‌هایی سه دره و چندگانه دارد با غنائمی که به خوبی در همه جای این لوکیشن پراکنده شده‌اند.

این مکان نقطه‌ی داغی است چون مسیر پرواز بیشتر اوقات در فاصله‌ای قابل‌دسترس قرار گرفته است. به‌علاوه بازیکنان در این فضا به رقابت‌ها و جنگ‌های زیادی دسترسی پیدا می‌کنند که باعث می‌شود باتوجه به حضور ساختمان‌ها و دیوارها به‌عنوان کاور، هیجان‌انگیزتر هم بشود.

Refinery (Kalahari)

مکان: EM و EN

بازیکنان می‌توانند در مرکزی‌ترین قسمت Kalahari، باتوجه به نوع قرار گرفتن آن در نقشه، انتظار دشمنان خیلی زیادی را داشته باشند. دلیل محبوبیت Refinery، فقط لوکیشن آن در نقشه نیست، بلکه با غنائم و کاوری که ایجاد می‌کند هم مرتبط است. Refinery همچنین در ارتباط خیلی خوبی با مکان‌های دیگر هم قرار دارد.

۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33 و در منطقه‌ی Refinery، غنائم در همه‌ی این فضا به‌خوبی پراکنده شده است و در فاز آغازین مچ، بازیکنانی با غریزه‌ی حمله را جذب می‌کند. بعد از فاز اول، Refinery به‌واسطه‌ی ورود بازیکنان از دیگر بخش‌های Kalhari، به یکی از بهترین جاها برای کمپ کردن تبدیل می‌شود.

Observatory (Bermuda/Bermuda Remastered)

 مکان: BL و CL

Observatory درواقع برمودا و نقطه‌ی بازسازی‌شده‌ی آن است. معمولاً با دراز کشیدن دور از مسیر هواپیما، این مکان باتوجه به کیفیت غنائمی که ارائه می‌دهد، بیشتر از حد ممکن دشمنان را جذب می‌کند.

این لوکیشن هیچ ساختمان جاداری ندارد و همین بسیار هیجان‌انگیزش می‌کند. بازیکنانی که اول به زمین می‌نشینند شانس بیشتری برای بقا و رفتن به لوکیشن‌های دیگر دارند.

Snowfall (Alpine)

مکان: CK، CL و DK

Alpine یک افزونه‌ی نسبتاً جدید در فری فایر است. تقریباً هر لوکیشنی می‌تواند ریسکی باشد اما Snowfall به گفته‌ی خیلی‌ها با توجه به مقدار غنائمی که ارائه می‌دهد، در کنار تعداد زیاد دشمنان، بهترین لوکیشن درAlpine‌ است.

غنائم به‌صورت برابر در همه جای لوکیشن پخش شده‌اند و بازیکنان باید آن‌ها را به محض فرود آمدن جمع‌آوری کنند. Snowfall یک مگنت بازیکن است. نه فقط به این دلیل که غنائمی با کیفیت بالا دارد بلکه همچنین به دلیل لوکشین فوق‌العاده‌اش با زمینی پربرف و خانه‌ها.

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

ما تلاش کردیم که ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33 را به شما معرفی کنیم، اما نباید فراموش کرد که یکی از مهم‌ترین عوامل برای موفقیت در فری فایر، جم یا الماس فری فایر است. جم فری فایر درواقع یک واحد پول درون برنامه و متعلق به فضای بازی فری فایر است. وقتی به عنوان یک گیمر این پول کاربردی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید اسلحه‌ها و تجهیزات متنوعی را بخرید و باکیفیت و امکانات بیشتری بازی کنید.

در کنار اسلحه‌ی باکیفیت و قوی، داشتن لباس‌هایی مثل انواع زره‌ها و یا کلاه‌های ایمنی که جلوی اصابت گلوله به بدن کارکتر را بگیرد، نقش بسیار مهمی در جریان پیروزی در بازی دارد و جم فری فایر امکان داشتن این لباس‌ها را برای شما مهیا می‌کند.

اما چطور باید جم فری فایر را خریداری کرد؟

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در گیم سیتی انجام دهید. شارژ جم فری فایر در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

در این مقاله ما به معرفی ۵ منطقه برای لوت فری فایر اپدیت ob33 پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «آموزش گرفتن باندل‌های رایگان در بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برگرفته از: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها