رسید خرید گوگل پلی یا همان توکن خرید گوگل پلی یکی از فاکتورهای اصلی بازیکنان در هنگام خرید محصولات درون برنامه بازی هاست! بخصوص اگر پای کمپانی سوپرسل و بازیهایش یعنی کلش اف کلنز ، کلش رویال یا بروال استارز درمیان باشد این موضوع بسیار مهم است که فروشگاه امکان ارائه توکن خرید گوگل پلی را به مشتری داشته باشد چراکه درصوتیکه در هریک از این بازیها دچار مشکل شوید ، رسید خرید گوگل پلی یکی از موارد الزامی برای ارائه پشتیبانی از طرف سوپرسل خواهد بود!

 

[button type=”3d” color=”#32CD32″ target=”” link=”https://game30t.com/supercell/”]خرید جم و گلد پس کلش اف کلنز ، کلش رویال و براول استارز[/button]

گیم سیتی یکی از معدود فروشگاه هایی است که امکان دریافت توکن خرید گوگل پلی را بصورت آنی پس از تکمیل سفارشات مربوط به بازیهای سوپرسل فراهم کرده است تا بازیکنان بتوانند با اطمینان کامل آیتم مورد نظر خود را خریداری نمایند ولی اینکار چگونه انجام خواهد شد؟ در ادامه با آموزش آن همراه باشید…!

 

آموزش دریافت رسید خرید گوگل پلی از گیم سیتی

قبل از هرچیز لطفا توجه داشته باشید این آموزش فقط مخصوص افرادی است که از فروشگاه گیم سیتی خرید کردند و سفارش آنها درخصوص بازیهای کلش اف کلنز ، کلش رویال و یا بروال استارز در وضعیت تکمیل شده قرار گرفته است!

[list_positive]

  • درابتدا لازم است تا به حساب کابری خود در گیم سیتی وارد شوید! بدین منظور همانطور که در تصویر زیر نیز مشخص شده بر روی آیکون آدمک در سربرگ وبسایت کلیک کرده و بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز خود روی گزینه «ورود به حساب» کلیک کنید :

 

  • اکنون در همان صفحه از بین گزینه های سربرگ همانند تصویر زیر بر روی گزینه «سفارشات من» کلیک کنید. (توجه : درصورتیکه در مرحله قبل به حساب کاربری خود وارد نشده باشید اکنون مجبور به ورود خواهید شد) :

 

  • در صفحه باز شده سفارش موردنظر خود را که مربوط به بازیهای کلش اف کلنز ، کلش رویال یا براول استارز است را انتخاب و همانند تصویر زیر بر روی گزینه «نمایش» کلیک کنید :

 

  • اکنون میتوانید «توکن خرید گوگل پلی» سفارش خود را در صفحه باز شده همانند تصویر زیر مشاهده نمایید! لازم به ذکر است که این توکن بصورت همیشگی در این صفحه باق است و در هرزمان که نیاز داشته باشید برای تمامی سفارشات شما در فروشگاه گیم سیتی به همین صورت قابل دسترسی است!

[/list_positive]