اخبار بازی ها

یک راهنمای مفید درباره‌ی Drone shop و اسلحه‌ی Green Flare، در پابجی نیو استیت

راهنمایی درباره‌ی Drone shop و اسلحه‌ی Green Flare، در پابجی نیو استیت

همه‌ی چیزهایی که باید در مورد آیتم‌های جدید Drone shop و اسلحه‌ی Green Flare، در پابجی نیو استیت بدانید

PUBG New State، بازی جدید بتل رویال از کمپانی Krafton است. این بازی بی‌نظیر و فوق‌العاده از سری دنباله‌دار پابجی و آماده‌ي اجرا روی PC است. نیو استیت توسط پابجی استودیو PUBG Studios توسعه پیدا کرده و توسط کرفتون، به‌صورت بین‌المللی منتشر شده است. این بازی هیچ ارتباطی با پابجی موبایل اورجینال که توسط کمپانی Tecent توسعه پیدا کرد ندارد.

نیو استیت درواقع یک بازی بتل رویال آینده‌نگر است که در سال ۲۰۵۱ اتفاق می‌افتد. تیم نیو استیت تعداد زیادی فوت‌وفن، گیم‌پلی، نقشه و وسیله‌ی نقلیه به بازی اضافه کرده است. در همین زمان با اینکه هسته‌ی اصلی بازی شبیه به پابجی است، نیو استیت دارای نقشه‌ا‌ی جدید به نام Troi است و نمایی از سال ۲۰۵۱ را نشان می‌دهد. درضمن وسایل نقلیه‌ی جدیدی هم به بازی اضافه شده‌اند.

در کنار همه‌ی این ویژگی‌های منحصربه‌فرد، آیتم‌های جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که نقش خیلی مهمی ایفا می‌کنند و می‌توانند کاملاً بازی را تغییر دهند. در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا دو آیتم خیلی مهم یعنی Drone shop و اسلحه‌ی Green Flare را به شما معرفی کنیم و به تأثیراتشان بر بازی بپردازیم.

فراموش نکنید که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای دست‌یابی به آیتم‌های بیشتر و اسلحه‌ها و تجهیزات موردنیاز در پابجی نیو استیت، خرید انسی است که یک واحد پول درون برنامه است و به شما کمک می‌کند تا همه‌ی موانع را از سر راه خود بردارید و با امکانات بیشتری بازی کنید. برای تهیه‌ی nc پابجی موبایل نیو استیت، با ما در مجموعه‌ی game30t در تماس باشید.

Drone shop یا مغازه‌ی پهبادی

Drone Shop درواقع مغازه‌‌ای است که بازیکنان می‌توانند از آن آیتم‌هایی بخرند؛ آیتم‌هایی که توسط پهبادها به دستشان می‌رسند. تنها کافی است که بازیکنان بر روی آیکون drone shop که دقیقاً زیر minimap قرار گرفته است، کلیک کنند.

به‌محض کلیک کردن روی این قسمت، آیتم‌های بسیار زیادی در معرض دید بازیکن قرار می‌گیرند و این آیتم‌ها می‌توانند با درون کردیت (Drone Credit) خریداری شوند. درون کردیت را می‌توانید به همراه دیگر آیتم‌ها، روی نقشه پیدا کنید. بازیکنان وقتی آیتم‌های موردعلاقه‌شان را خریداری می‌کنند به اندازه‌ی کافی درون کردیت دارند. لیستی که در ادامه می‌آید شامل آیتم‌های موجود در drone shop است.

آیتم‌های موجود : Red Flare Gun – Green Flare Gun – Custom Kit (All) – Search Drone – Deployable Shield – Med Kit – Bandage (4)- Adrenaline Syringe – Energy Drink- Gas Can- EV Battery – Red Flare Gun Ammo (1) – Green Flare Gun Ammo (1) – 5.56mm Ammo (29) – 7.62mm Ammo (29) – 9mm Ammo (29) – .45ACP Ammo (29) – 12Gauge Ammo (29)

البته باید به این نکته توجه کنید که این لیست بر اساس آخرین تست تکنیکال است. قیمت آیتم‌ها ممکن است در طول آخرین انتشار تغییر کنند. بازیکنان می‌توانند به این وسیله آیتم‌های موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند. آیتم‌هایی وجود دارند که بازیکنان باید به دنبالشان باشند. این آیتم‌ها می‌توانند کاملاً تصمیم‌گیری‌ها را در بازی تغییر بدهند.

با این امکان، آیتم‌هایی که سفارش داده‌اید با یک پهباد به شما می‌رسند و پهباد چند متر دورتر، آیتم‌ها را می‌ریزد پایین. به این نکته توجه کنید که پهباد دود آبی رنگی را از خودش خارج می‌کند که می‌تواند به چشم دشمنان بیاید. مراقب باشید تا آن‌ها به پهباد شلیک و تجهیزات داخل آن را غارت نکنند.

اسلحه‌ی Green flare

 Green flare gun یک اسلحه‌ی جدید منور است که به بازی اضافه شده است.  اسلحه‌ی Red Flare به‌محض شلیک باعث ریختن غنائم می‌شود و Green Flare، هم‌تیمی‌هایی را که قبلاً مرده‌اند بازمی‌گرداند. یعنی اگر یک هم‌تیمی اوایل بازی جانش را از دست داده باشد، می‌توانید او را به بازی برگردانید. وقتی با این اسلحه شلیک کنید، یک شعله در هوا دیده می‌شود و تنها چند ثانیه بعد، هم‌تیمی‌های مرده با یک هواپیمای اختصاصی به بازی برمی‌گردند.

بازیکنان باید خیلی مراقب باشند چون دشمنان می‌توانند این شعله را ببینند. بازیکنانی که زنده می‌شوند، اسلحه‌های قدرتمندی با خودشان ندارند در نتیجه باید برای هم‌تیمی‌ها اسلحه جمع کرد. این کار می‌تواند در اواخر بازی خیلی سخت باشد. هم‌تیمی‌ها حتی ممکن است موقعی که درحال برگشت با هواپیما هستند صدمه ببینند. مطمئن نیستیم که این یک باگ باشد اما به‌هرحال تجربه‌ی بازیکنان در طول تست تکنیکال است.

پس بهتر است که امکاناتی برای سلامتی بازیکنانی که زنده می‌شوند به همراه خودتان داشته باشید. اسلحه Green flare فقط برای مدت محدودی در بازی موجود خواهد بود و این اسلحه فقط برای هم‌تیمی‌هایی کاربرد دارد که حداقل ۹۰ ثانیه از مرگشان گذشته باشد. پس نباید برای برگرداندن آن‌ها عجله کنید. اسلحه‌های Green flare را می‌توانید روی نقشه پیدا کنید اگرچه که کار راحتی نیست. بهتر است که آن‌ را از drone shop تهیه کنید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «پنج مکان عالی برای کمپ کردن و فرود در نقشه Troi» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها