اخبار بازی ها

نکته‌ها و ترفندهایی برای استفاده از وسایل نقلیه پابجی نیو استیت

نقش مهم وسایل نقلیه پابجی نیو استیت

چیزهایی که باید در مورد وسایل نقلیه پابجی نیو استیت بدانیم

در حال حاضر، PUBG New State برای استفاده در هر دو سیستم‌عامل اندروید و آی او اس موجود است. این بازی بتل رویال در سال ۲۰۵۱ اتفاق می‌افتد و اولین بازی آینده‌نگر از جانب کمپانی Krafton است. در این بازی که رویدادهایش همه در آینده اتفاق می‌افتند، انواعی از وسایل نقلیه‌ی جدید وجود دارند. از سویی دیگر، پابجی نیو استیت نقشه‌ای  را به نام Troi ارائه می‌دهد که شبیه به Erangel در پابجی است.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های هر بازی بتل‌رویال، وسایل نقلیه‌ی آن هستند. Troi نقشه‌ای با ابعاد 8x8Km است. کاور کردن چنین فضای بزرگی، کار بسیار سختی است  مخصوصاً که blue zone توسط دشمنان احاطه شده است. خوشبختانه در پابجی نیو استیت، وسایل نقلیه‌ی متنوعی وجود دارند که هرکدام چندین ویژگی و قابلیت جدید دارند.

در این مقاله قصد داریم که به معرفی وسایل نقلیه پابجی نیو استیت بپردازیم.

انواع وسایل نقلیه پابجی نیو استیت با انواع برقی و بنزینی.

فراموش نکنید که یکی از مهم‌ترین روش‌های برای دست‌یابی به آیتم‌های بیشتر و اسلحه‌ها و تجهیزات موردنیاز در پابجی نیو استیت، خرید انسی است که یک واحد پول درون برنامه است و به شما کمک می‌کند تا همه‌ی موانع را از سر راه خود بردارید و با امکانات بیشتری بازی کنید. برای تهیه‌ی nc پابجی موبایل نیو استیت، با ما در مجموعه‌ی game30t در تماس باشید.

وسایل نقلیه پابجی نیو استیت

بتل رویال آینده‌نگر تعدادی از وسایل نقلیه‌ی جدید را به بازی وارد کرده است. این وسایل نقلیه انحصاراً در نقشه‌ی Troi قرار گرفته‌اند. البته بازیکنان می‌توانند از وسایل نقلیه‌ی قدیمی هم که مربوط به پابجی اورجینال و در نقشه‌ی Erangel ۲۰۵۱ موجود است، استفاده کنند. به‌طورکلی شش وسیله‌ی جدید به وسایل نقلیه نیو استیت اضافه شده است که چهارتای آن‌ها برقی و دوتای دیگر بنزینی هستند.

وسایل نقلیه‌ی برقی

سوخت‌های فسیلی هر روز دچار فرسایش می‌شوند. درنتیجه ممکن است در آینده هیچ سوخت فسیلی‌ای نداشته باشیم. در سراسر جهان، برای استفاده از بیشتر وسایل نقلیه از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌شود اما  این سوخت‌ها آسیب زیادی به محیط زیست وارد می‌کنند. به همین دلیل این روزها ماشین‌ها و موتورهای برقی به‌عنوان جایگزینی مفید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنا بر همین دلایل گفته‌شده، بیشتر وسایل نقلیه‌ی نیو استیت با برق کار می‌کنند. البته ماشین‌هایی هم هستند که از بنزین استفاده می‌کنند. وسایل نقلیه در پابجی نیو استیت، به بسته‌هایی از باتری نیاز دارند که روی نقشه پیدا می‌شوند. در این مقاله به نکاتی اشاره می‌کنیم که شما باید قبل از استفاده از این ماشین‌ها و موتورها در خاطر داشته باشید.

وسایل نقلیه نیروی خودشان را از باتری‌ها می‌گیرند. بازیکنان نمی‌توانند از بنزین عادی در این نوع ماشین‌ها استفاده کنند. شما می‌توانید باتری‌ها را در نقشه پیدا کنید پس مهم است که اگر می‌خواهید از وسایل نقلیه‌ی برقی استفاده کنید، یک بسته باتری با خودتان داشته باشید.

Bluezone شارژ باتری را خالی می‌کند. درنتیجه وقتی یک وسیله‌ی نقلیه خارج از zone مورداستفاده قرار می‌گیرد، شارژ خالی می‌شود. این خیلی مهم است که در صورت قرار گرفتن در خارج از zone، از برق اجتناب کنید یا تلاش کنید قبل از اینکه bluezone به شما برسد، از zone خارج شوید.

در ادامه چهار وسیله‌ی نقلیه‌ی جدید در پابجی نیو استیت را به شما معرفی می‌کنیم.

Volta یکی از مهم‌ترین وسایل نقلیه پابجی نیو استیت که برقی است.

Volta

Volta یک ماشین برقی جدید با ظرفیت چهار سرنشین است. این وسیله‌ی نقلیه دارای یک انتقال سریع برقی است و از نظر سرعت به Dacia شباهت دارد. بالاترین سرعت این وسیله‌ی نقلیع ۱۲۸ کیلومتر در ساعت است.

EV-AX از وسایل نقلبه پابجی نبو استیت و برقی است.

EV-AX

EV-AX یک وسیله‌ی نقلیه برای عبور از مناطق صعب‌العبور  و دارای دو سرنشین و سقف باز است. EV-AX شباهت زیادی به buggy از پابجی دارد و هدایتش در مناطق صعب‌العبور راحت‌تر است. این ماشین دارای سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت است که آن را به سریع‌ترین وسیله‌ی نقلیه تبدیل می‌کند.

lightning از وسایل نقلبه پابجی نبو استیت و برقی است.

Lightning

Lightning یک موتور برقی است و می‌تواند دو نفر را حمل کند. Lightning با سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت، می‌تواند بدون هیچ مشکلی در Troi حرکت کند. در مقایسه با وسایل نقلیه‌ی بنزینی بی‌سروصداتر است و شتابش خیلی بالاست.

Nova از وسایل نقلبه پابجی نبو استیت و برقی است.

Nova

Nova یک supercar برقی است. با این وسیله‌ی نقلیه، تا ۱۲ بازیکن می‌توانند سفر کنند. این ماشین یکی از سریع‌ترین‌هاست و می‌تواند با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند. Nova به راحتی روی نقشه پیدا نمی‌شود مگر در Exhibit hall که همیشه این ماشین موجود است.

وسایل نقلیه‌ی بنزینی

خودروهای بنزینی از همان ابتدا در پابجی موجود بودند. این وسایل نقلیه نقش خیلی مهمی را در این بازی ایفا می‌کنند. در نقشه‌ی Troi پابجی نیو استیت، دو خودروی بنزینی وجود دارد. برخلاف وسایل نقلیه‌ی برقی، خودروهای بنزینی ویژگی‌های مثبت و منفی خودشان را دارند.

برای سوخت‌گیری این ماشین‌ها از کپسول گاز استفاده می‌شود. این نکته خیلی مهم است که برای استفاده از وسایل نقلیه‌ی بنزینی، کپسول بنزین داشته باشید تا در موقعیت مناسب بتوانید از آن استفاده کنید. با این خودروها نمی‌توانید از باتری استفاده کنید.

Vulture از وسایل نقلبه پابجی نبو استیت و بنزینی است.

Vulture

Vulture موتوری است که با گاز کار می‌کند. فقط یک بازیکن می‌تواند از این موتور استفاده کند. اگرچه شتاب vulture خیلی پایین است، اما می‌تواند با سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند. کنترل این موتور درمقایسه با موتورهای دیگر بسیار آسان‌تر است. این وسیله‌ی نقلیه را بیشتر می‌توانید در Trailer Park پیداد کنید

Viron از وسایل نقلبه پابجی نبو استیت و بنزینی است.

Vrion

Viron جیپی با چهار سرنشین است و به UAZ در پابجی شباهت دارد با این تفاوت که UAZ دارای هر دو نوع سقف باز و بسته است. در صورت تقویت این خودرو، می‌تواند با سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند. اگر در پابجی نیو استیت با هم‌تیمی‌های‌تان بازی می‌کنید، این وسیله‌ی نقلیه گزینه‌ی بسیار مناسبی است.

Trunk system

وسایل نقلیه پابجی نیو استیت دارای یک صندوق است که بازیکن‌ها می‌توانند آیتم‌هایی را در آن ذخیره کنند. وقتی یک بازیکن به یک وسیله‌ی نقلیه نزدیک می‌شود، آیکون trunk ظاهر می‌شود. با فشار دادن این آیکون، بازیکن‌ها می‌توانند به trunk دسترسی پیدا کنند. شما می‌توانید به راحتی آیتم‌های موردعلاقه‌تان را وارد ترانک و از آن خارج کنید. هر خودرویی دارای یک ظرفیت اختصاصی است.

به‌عنوان مثال Viron دارای ظرفیت ۲۵۰ است. این ظرفیت از خودرویی به خودروی دیگر تغییر می‌کند. بازیکن‌ها باید خیلی مراقب باشند چون اگر وسیله‌ی نقلیه خراب شود، آیتم‌های داخل آن هم خراب می‌شوند. همچنین دشمنان هم می‌توانند به trunk ماشین‌ها دسترسی پیدا کنند.

سیستم جدیدِ در خودرو

قبلاً در پابجی، بازیکن‌ها فقط می‌توانستند داخل ماشین شوند اما در نیو استیت، دکمه‌ی جدید وجود دارد که با فشار دادن آن درهای ماشین باز می‌شوند. بازیکنان در صورت پیدا نکردن کاور می‌توانند به نفع خودشان از این قابلیت استفاده کنند. در می‌تواند بعد از آسیب دید بشکند اما این حالت به سلامت کل ماشین صدمه‌ای وارد نمی‌کند.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «راهنمایی درباره‌ی Drone shop و اسلحه‌ی Green Flare» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها