اخبار بازی ها

یک راهنمای کاربردی: چطور مأموریت‌ های داستانی پابجی نیو استیت را در هفته‌ی اول به پایان برسانیم؟

مأموریت‌های داستانی در پابجی نیو استیت

چند نکته‌ی مهم برای به پایان رساندن مأموریت های داستانی پابجی نیو استیت

PUBG New State، بازی آینده‌نگر بتل رویال که توسط کمپانی کرفتون Krafton  تولید شده، حالا در دسترس قرار گرفته است. با انتشار این بازی، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان بیشتر مشکلات و باگ‌ها را برطرف کرده‌اند. پیش‌فصل جدید نیو استیت آغاز شده است و بازی یک مأموریت داستانی را ارائه می‌دهد که در آن بازیکنان گذشته‌ی Troi را کاوش می‌کنند و هم‌زمان تجربیاتی برای Survivor Pass به دست می‌آورند. مأموریت داستانی پابجی نیو استیت ، به‌مدت چهار هفته طول می‌کشد و حالا مأموریت هفته‌ی اول در دسترس است.

همان‌طور که در رسانه هم دیده شده است، بازیکن‌ها داستان گذشته‌ی Troi را در کنار Survivor Pass تجربه خواهند کرد. Survivor Pass چیزی نیست جز Royale Pass در پابجی موبایل. دقیقاً مثل پابجی موبایل، Survivor pass در نیو استیت، به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. بعد از به اتمام رساندن هر چهار هفته‌ی مأموریت داستانی، بازیکن‌ها همچنین کاراکترهایی را از نیو استیت دریافت خواهند کرد و بازیکنان اولین پیش‌فصل، Sam Berry خواهند داشت.

فراموش نکنید که یکی از مهم‌ترین روش‌های برای دست‌یابی به آیتم‌های بیشتر و اسلحه‌ها و تجهیزات موردنیاز در پابجی نیو استیت، خرید انسی است که یک واحد پول درون برنامه است و به شما کمک می‌کند تا همه‌ی موانع را از سر راه خود بردارید و با امکانات بیشتری بازی کنید. برای تهیه‌ی nc پابجی موبایل نیو استیت، با ما در مجموعه‌ی game30t در تماس باشید.

مأموریت داستانی پابجی نیو استیت در هفته‌ی اول

مأموریت داستانی (Story Mission) پابجی نیو استیت

مأموریت های داستانی پابجی نیو استیت به چهار هفته تقسیم شده است. هر هفته یک مأموریت جدید داستانی باز خواهد شد. سه مأموریت برای هفته‌ی اول وجود دارند که در ادامه می‌آید.

مأموریت داستانی هفته‌ی اول پابجی نیو استیت

  1. Perfunctory Promotions: بازیکنان باید سه پوستر پلیس را در Troi جمع‌آوری کنند.
  2. A Sweet Box of Mystery: بازیکنان باید سه مورفین Cica، از مغازه‌ی دونات به دست بیاورند.
  3. Defensive Plans: بازیکنان باید سه فایل مربوط به برنامه‌ریزی دفاعی را از ایستگاه‌های پلیس به دست بیاورند.

راهنمای گام‌به‌گام برای به دست آوردن این آیتم‌ها

مأموریت داستانی در هفته‌ی اول پابجی نیو استیت

همه‌ی این آیتم‌ها در سراسر Troi پخش شده‌اند اما تنها با رفتن به یک نقطه می‌توان به‌راحتی آن‌ها را به دست آورد. این‌جا ما روش‌های دست‌یابی به این آیتم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

در ابتدا به Chester بروید که دقیقاً کنار mall قرار گرفته است.

بعد از رسیدن به Chester، به ایستگاه پلیس بروید.

ایستگاه پلیس در مأموریت داستانی هفته اول پابجی نیو استیت

در ایستگاه پلیس، بازیکنان می‌توانند پوسترها و فایل پرونده‌ها را پیدا کنند. پوسترها روی دیوار و زمین قرار گرفته‌اند و پرونده‌ها روی پشت‌بام هستند.

بعد از جمع‌آوری آن‌ها به مکانی که در در Chester، در عکس زیر نشان داده می‌شود بروید.

مغازه‌ی دونان در مأموریت‌های داستانی هفته‌ی اول پابجی نیو استیت

بازیکن‌ها باید از ایستگاه پلیس به مغازه‌ی دونات‌فروشی بروند. در Chester سه مغازه‌ی دونات‌فروشی وجود دارد. دوتا از آن‌ها در عکس بالا دیده می‌شود و دیگری بالای آن یکی محل سکونت است.

مغازه‌ی Reddonut در مأموریت های داستانی پابجی نیو استیت در هفته‌ی اول

اسم مغازه‌ی دونات، Reddonut است. مغازه‌های Reddonut زیادی در Troi وجود دارند که بیشترشان در شهرهای کوچک هستند.

بعد از جمع‌آوری این آیتم‌ها، مأموریت هفته‌ی اول کامل می‌شود و بازیکنان Survivor Pass points را دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که این آیتم‌ها هیچ تأثیری بر بازی ندارند. وقتی آن‌ها را بردارید دیگر از دست نمی‌روند و همچنین از طریق دشمنان هم به آن‌ها دسترسی پیدا نمی‌کنید. و البته این آیتم‌ها هیچ جایی را در کیف اشغال نمی‌کنند.

در این مقاله به مأموریت های داستانی پابجی نیو استیت پرواختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «نکته‌ها و ترفندهایی برای استفاده از وسایل نقلیه پابجی نیو استیت» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها