اخبار بازی ها

نکاتی کلیدی و عالی برای برنده شدن در پابجی موبایل

ترفند های برنده شدن در پابجی موبایل

بهترین نکات و ترفند های برنده شدن در پابجی

اگر می‌خواهید در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds (پابجی) عملکرد بهتری داشته باشید، بهتر است همه‌ی نکاتی را که ما در این مقاله به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، بخوانید. این نکات و ترفندها به خودی‌خود باعث برنده شدن شما نمی‌شوند اما اگر وقتی که توانایی‌اش را دارید، از آن‌ها استفاده کنید، شانس‌تان برای برنده شدن در پابجی یا رفتن به سطح بالاتر بیشتر می‌شود.

بهترین نکات و ترفندهای PUBG چه چیزهایی هستند؟

نکات مبارزه‌ای

نکات حرکتی

نکات مربوط به آگاهی از بازیکن‌ها و بقیه‌ی ترفندها

ما این مقاله را به سه بخش مختلف تقسیم کرده‌ایم و این بخش‌ها شامل نکات مبارزه‌ای، نکات حرکتی، نکات مربوط به آگاهی از بازیکن‌ها و دیگر ترفندهاست.

شما باید هر کدام از این بخش‌ها را مطالعه کنید تا یاد بگیرید چطور برای برنده شدن در پابجی ، موفقیت‌آمیزتر بازی کنید اما ممکن است ترجیح بدهید خودتان انتخاب کنید که برای یادگیری جنبه‌های مختلف بازی PUBG به کدام بخش رجوع کنید.

فراموش نکنید که یکی از بهترین راهکارها برای پیشرفت در پابجی این است که برای دست‌یابی به بعضی آیتم‌ها،خریدهای درون‌برنامه‌ای انجام دهید و برای این خریدها به واحد پول یوسی نیاز دارید. اما اصلاً نگران روش تهیه‌ی این ارز نباشید. شما برای خرید یوسی برای پابجی موبایل ، می‌توانید از ما کمک بگیرید.

نکته ها و ترفند های برنده شدن در پابجی

در مورد بهترین نکات مبارزه‌ای بدانیم

  • اسلحه‌ی موردعلاقه‌تان را پیدا کنید و آن را از دست ندهید.
  • بدانید که چه زمانی باید از جایی که قایم شده‌اید سرک بکشید و خودتان را نشان بدهید و چه زمانی نباید این کار را بکنید.
  • با هم‌تیمی‌های‌تان در تعامل باشید.
  • اگر لازم است نزدیک‌تر شوید.

در ابتدا بیایید نگاهی به انتخاب کردن اسلحه در PUBG بیندازیم. بعضی افراد شدیداً به‌دنبال نوع خاصی از اسلحه هستند اما واقعیت این است که شما باید اسلحه‌ای را انتخاب کنید که استفاده از آن برای‌تان راحت است.

به‌طور معمول شما باید از یک اسلحه‌ی جنگی استفاده کنید. اسلحه‌های جنگی در میان سایر اسلحه‌ها، چندکاره‌ترین و تطبیق‌پذیرترین هستند چون در دامنه‌های دورتر اشتباه نمی‌کنند و وقتی در حالت تماماً خودکار قرار می‌گیرند، هنوز می‌توانند در دامنه‌های نزدیک‌تر، هر ثانیه، خسارت بسیار زیادی به بار بیاورند.

اگر می‌خواهید بدانید که کدام اسلحه‌ی جنگی برای استفاده مناسب است، M4، QZ یا Scar  را به‌عنوان اسلحه‌هایی در نظر بگیرید که برای دامنه‌های دور مناسب هستند و در صورتی که به دنبال اسلحه‌ای برای انفجارهای سریع در جاهای نزدیک هستید، AN94 یا Monster را انتخاب کنید.

AK-47 اسلحه‌ای قوی است و مناسب برای موقعیتی که در آن به‌آرامی هدفی دورتر را مورد اصابت قرار دهید، اما باید استفاده از یک DMR مثل یک SKS یا یک MK14 را هم برای این کار در نظر داشته باشید.

به‌طور معمول، وقتی اسلحه‌ای جنگی داشته باشید که دارای یک scope  با دامنه‌ای نزدیک به میانی است و به همراه آن از یک DMR استفاده کنید یا یک Sniper که دارای scopeای با محدوده‌های دورتر است، بهترین ترکیب را ساخته‌اید. SMGها هم گزینه‌های مناسبی هستند اما فقط در موقعیت‌های نزدیک.

انواع اسلحه برای برنده شدن در پابجی موبایل

از آن‌جایی که همیشه در حال حرکت هستید، بهتر است که اسلحه‌هایی با دامنه‌های دورتر داشته باشید؛ اسلحه‌هایی مثل ARها. چون این احتمال که در فضای باز مورد هدف قرار بگیرید خیلی بیشتر از این است که در ساختمان‌ها یا یک جای نزدیک گیر بی‌افتید.

ترفند بعدی این است که بدانید چه زمانی خودتان را در جایی که قایم شده‌اید به‌آرامی نشان بدهید. اگر می‌خواهید در یک مبارزه درگیر شوید، مجبورید که بدن یا حداقل سرتان را نشان دهید تا بتوانید به دشمن تیراندازی کنید.

بهترین تصمیم این است که برای برنده شدن در پابجی ، فقط زمانی این کار را بکنید که کاملاً سالم و آماده باشید. اگر زمانی که در حال شلیک هستید خودتان هم مورد اصابت گلوله قرار بگیرید، تمایل دارید که دوباره ظاهر شوید اما این کار شما را در خطر قرار می‌دهد. به‌جایش بهتر است که خودتان را مداوا کنید و آماده شوید که در شرایط بهتری برای مقابله با دشمن ظاهر شوید.

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کنید، همکاری با هم‌گروهی‌های‌تان است. اگر به یک بازیکن صدمه زدید و خودتان هم تیر خوردید، از دوستتان بخواهید که به جای شما ظاهر شود. به‌جایش شما هم دقیقاً همان موقع ظاهر شوید تا دشمنان را غافل‌گیر کنید.

اگر نمی‌توانید بر یک بازیکن غلبه کنید چون هر بار که کمی صدمه می‌بیند خودش را قایم می‌کند، باید کمی نزدیک‌تر شوید. از یک کاور به کاوری دیگر بروید و نزدیک بشوید تا بتوانید به او حمله کنید.

اگر یک هم‌گروهی دارید، از حمله‌ و شلیک او به‌عنوان یک کاور استفاده کنید. از این طریق می‌توانید درحالی که او در حال شلیک به سمت محل مخفی شدن حریف است، در امنیت حرکت کنید و باعث شوید که دشمن همچنان مخفی بماند.

حرکت کردن بر لبه دایره؛ راهکاری برای بالا بردن شانس برنده شدن در پابجی

بهترین ترفندهای حرکتی چه نکاتی هستند؟

  • روی لبه‌ی دایره حرکت کنید.
  • شما می‌توانید در‌حالی‌که زمین را لمس می‌کنید، بپرید تا حرکتتان را حفظ کنید و نگاهی به اطراف داشته باشید.
  • برای مدت طولانی در یک مکان نمانید.

به یک بیان ساده، می‌توانیم بگوییم که همیشه حواستان به این اصل باشد که حرکت‌های‌تان چطور به‌نظر دشمن می‌آید. شما باید آن‌قدری در مورد حرکت‌های‌تان از جایی به جای دیگر باهوش باشید که دشمن را غافل‌گیر کنید یا از تیر رس نگاهش دور باشید.

یک مثال از آن‌چه گفتیم این است که درحالی‌که محوطه‌ای که در آن بازی می‌کنید در حال کوچک شدن است، در مرز آن باقی بمانید. اگر مستقیماً به‌سمت وسط بدوید، باید حواستان به همه‌جا باشد و دقیقاً وسط مهلکه قرار خواهید گرفت.

وقتی در مرز باقی بمانید، فقط باید حواستان به روبه‌رو و پشت سرتان باشد. به‌محض این‌که حرکت محوطه‌ی بازی متوقف شود، شما دیگر نیاز ندارید که به پشت‌سرتان نگاه کنید.

یکی از ترفند های برنده شدن در پابجی این است که هرگز برای یک مدت طولانی، یک جا باقی نمانید. این کار خیلی خطرناک است مخصوصاً وقتی که در جنگ هستید. سروصدا کردن، حواس بازیکنان دیگر را به جایگاه شما جلب می‌کند. درنتیجه اگر به شلیک کردن ادامه دهید و در یک جا باقی بمانید، آن‌ها برای کشتن‌تان به دنبال شما می‌آیند. این اتفاق ممکن است درصورتی که در یک ساختمان با امکانات دفاعی خوب قایم شده باشید، منجر به مشکلی نشود اما اگر در محیطی باز هستید و پشت سنگ‌هایا درخت‌ها قایم شده‌اید، ایده‌ی خوبی نیست.

هدف گیری و تیراندازی برای برنده شدن در پابجی موبایل

حتماً می‌دانید که یکی از ترفند های برنده شدن در پابجی این است که اکانت خود را ارتقا دهید و این ارتقا با خرید درون برنامه انجام می‌شود.

شما مثل بازی‌های دیگر بتل رویال باید واحد پول پابجی را داشته باید تا بتوانید خرید کنید. نام این واحد پولی یوسی است و برای خرید uc بازی pubg mobile ارزان می‌توانید با ما در مجموعه‌ی game30t در تماس باشید.

و بهترین نکته‌ها در مورد آگاهی از بازیکن‌ها

  • به صدای شلیک‌ها گوش کنید.
  • به مسیر هواپیما توجه کنید.
  • حواستان به بازیکنان باقی‌مانده باشد.

آگاهی در مورد بازیکنان به این معنی است که بدانید آن‌ها کجا هستند. ترفندهایی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا بیشتر در جریان اطرافیان‌تان باشید.

در ابتدا حواستان به صدای شلیک‌ها و وسایل نقلیه باشد. می‌توانید از این صداها استفاده کنید تا بفهمید بازیکنان کجا هستند و جنگ و درگیری در کجا اتفاق می‌افتد. اگر در جایی که هستید، صدای شلیک نمی‌شنوید به این معنی نیست که کسی آن‌جا نیست. می‌توانید هنوز از صدای بازیکنان استفاده کنید تا متوجه شوید آن‌ها کجا هستند.

یک ترفند خوب دیگر این است که به مسیر هواپیما توجه کنید. این کار کمک می‌کند تا متوجه شوید بازیکنان کجا فرود خواهند آمد. معمولاً بیشتر بازیکنان نزدیک هواپیما فرود می‌آیند. اگر شما جایی دورتر از مسیر هواپیما هستید، به خاطر داشته باشید که هرچه به مسیر هواپیما نزدیک‌تر شوید، اوضاع خطرناک‌تر می‌شود.

در آخر باید گفت که برای برنده شدن در پابجی ، وقتی که به آخرین مراحل بازی می‌رسید، می‌توانید با شنیدن صدای شلیک بازیکنان، متوجه مکان آن‌ها بشوید. به‌عنوان‌مثال اگر هشت بازیکن باقی مانده‌‌اند و شما به‌‌صورت فردی در حال بازی هستید، می‌دانید که هفت نفر دیگر هم هستند. اگر صدای دو نوع اسلحه را بشنوید که به سمت چپ شلیک می‌کنند، می‌فهمید که دو نفر از هفت بازیکن الان کجا قرار دارند.

نشانه گیری دقیق از ترفند های برنده شدن در پابجی موبایل است

در مرحله‌ی آخر PUBG، کلید موفقیت این است که گوش دهید، بفهمید که بازیکنان کجا هستند، منتظر جنگ و درگیری در اطرافتان بشوید و زمانی که جنگ تمام شد فوراً به آنجا بروید چون در آن زمان بازیکنان بسیار آسیب‌پذیر هستند.

به محض این‌که بازیکنی را در مرحله‌ی آخر بکشید، این‌که تصمیم بگیرید حرکت کنید یا جای امنی برای قایم شدن پیدا کنید، خیلی حیاتی است چون بازیکنان دیگر هم وقتی که متوجه جای شما شوند، به دنبالتان خواهند آمد.

نتیجه‌گیری

خوب حالا به انتهای مقاله در مورد بهترین نکات و ترفند های برنده شدن در پابجی رسیده‌ایم و باید به شما بگوییم که این نکات کوچک و ساده کمک می‌کنند تا بدون‌ شک در بازی‌های بیشتری پیروز شوید.

در آخر می‌توان گفت که همه‌ی ترفندهای گفته شده را به کار بگیرید تا به سطوح بالاتری از بازی برسید و البته خرید یوسی را برای موفقیت‌ها بیشتر و دسترسی به امکانات بیشتر، فراموش نکنید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش‌های دسترسی به چیکن دینر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها