اخبار بازی ها

5 حقیقتی که کالاف دیوتی به شما نمی‌گوید

حقایقی در مورد کالاف دیوتی موبایل

چیزهایی که در مورد کالاف دیوتی موبایل نمی‌دانید

بازی موبایلی کالاف دیوتی Call of Duty موفقیت بسیار بزرگی را در سال ۲۰۱۹ به دست آورد و با داشتن حجم عظیمی از هوادار، در مدت زمان کوتاهی بیشترین گروه طرفداران را به خودش اختصاص داد. اگرچه هیچ شکی در مورد کیفیت کالاف دیوتی نداریمد، حقایقی هم وجود دارند که این بازی هیجان‌انگیز در اختیار ما قرار نمی‌دهد.

حقایقی که قرار است در این مقاله به آن‌ها بپردازیم.

نکاتی که باید در مورد کالاف دیوتی بدانیم

بازیکنان در ابتدای بازی با ربات‌ها مواجه می‌شوند

این اتفاق را خوب بدانیم یا بد، کسانی که بازی را به تازگی شروع کرده‌اند، بازی کردن با ربات‌ها را تجربه خواهند کرد. و این اتفاق در هر دو حالت چندنفره و بتل رویال اتفاق می‌افتد. درحالی که دوری کردن از ربات‌ها در حالت چندنفره آسان‌تر است، بازی‌ها بتل رویال می‌توانند خسته‌کننده شوند.

رقابت‌های چند نفره سرعت بالایی دارند و زود تمام می‌شوند. بنابراین بازیکنان سریعاً Rank up می‌کنند. اما رقابت‌های بتل رویال طولانی هستند. همچنین دیده می‌شود که در بازی کالاف دیوتی موبایل ، بازیکنان بیشتر حالت‌های چندنفره را ترجیح می‌دهند.

درنتیجه می‌توان این‌طور نتیجه گرفت که هرچقدر تعداد گیمرها کمتر باشد تعداد ربات‌های داخل بازی بیشتر است.

پوست کاراکترها هیچ فایده‌ای ندارد

گیمرهای حرفه‌ای می‌دانند که در بسیاری از بازی‌ها skinها، ارتقایی را در توانایی‌های کاراکترها ایجاد می‌کنند اما در کالاف دیوتی موبایل، پوست کاراکترها فقط پوستی عادی است. این پوست‌ها باعث می‌شوند که کاراکتر متفاوت به‌نظر برسد اما هیچ قابلیت دیگری ندارند.

بازیکنان می‌توانند دراز بکشند

کالاف دیوتی موبایل هیچ گزینه‌ و آپشنی را برای دراز کشیدن بازیکنان در بازی ندارد. اما یک دکمه‌ی crouch به معنای خم شدن وجود دارد. نگه داشتن این دکمه کمک می‌کند تا بازیکنان بتوانند در رقابت‌ها و جنگ‌ها دراز بکشند. شکی نیست که دراز کشیدن آپشن بسیار مفیدی است. اما بازی از همان ابتدا اطلاعاتی را در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهد که بداند چطور می‌تواند دراز بکشد.

خقایقی در مورد کالاف دیوتی موبایل

جمع کردن جوایز

همیشه تعدادی رویداد (events) در بازی وجود دارند. برای هر کدام، بازیکنان نیاز به check-in و جمع‌آوری دارند. شکست در جمع کردن جوایز قبل از پایان رویدادها، باعث می‌شود که بازیکنان نتوانند آن‌ها را جمع‌آوری کنند. این حالت در مورد ردیف جوایز فصلی هم صادق است. بااین‌حال جوایز سطح بالا انباشته خواهند شد و می‌توانند بعداً جمع‌آوری شوند.

بازیکنان می‌توانند زیر آب شلیک کنند

در حالت بتل رویالِ بازی، بازیکنان گاهی اوقات باید بروند زیر آب. اما نکته‌ی خوب و مهم این است که امکان تیراندازی زیر آب وجود دارد.

نکته‌هایی که در این مقاله به آن‌ها پرداختیم، چیزهایی هستند که کالاف دیوتی به ما نمی‌گوید و خودمان باید آن‌ها را کشف کنیم. اگر شما هم به نکته‌ی این‌چنینی دیگری در مورد بازی پرطرفدار کالاف دیوتی برخورده‌اید، حتماً اطلاعاتتان را در اختیار ما قرار دهید.

در این مقاله ما تلاش کردیم به نکاتی بپردازیم که خود بازی کالاف دیوتی به ما نمی‌گوید و باید کشفشان کنیم تا بتوانیم عملکرد بهتری در بازی داشته باشیم. اما فراموش نکنید که یک راهکاری بسیار کاربردی دیگر برای کسب پیروزی‌های بیشتر در این بازی هیجان انگیز، خرید cp  کالاف است.

سی پی یک پول درون برنامه است و این امکان را به بازیکن می‌دهد که بسیاری از موانع و محدودیت‌ها را از سر راه بردارد و آیتم‌هایی را برای موفقیت بیشتر در بازی، خریداری کند. cp اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید.

ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خرید cp کالاف را انجام دهید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها