اخبار بازی ها

همه چیز درباره جوایز Diamond Royale در بازی فری فایر

توسعه‌دهندگان بالاخره باندل جدید Diamond Royale را برای بازی فری فایر Garena Free Fire منتشر کردند؛ باندلی که بازیکنان بسیار زیادی منتظر آن بوده‌اند. این باندل بسیار جذاب است و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. به همین دلیل بازیکنان برای به دست آوردن جوایز Diamond Royale در فری فایر، الماس‌های زیادی را خرج می‌کنند.

توسعه‌دهندگان می‌دانند که بازیکنان علاقه‌ی بسیاری به کاستوم‌های جدید، پوسته‌ها و جوایز بیشتر دارند. درنتیجه معمولاً از طریق ایونت‌های متنوعی مثل Diamond royale، Incubator spin و…جوایز جدید را به بازی وارد می‌کنند.

این بار بازیکنان این فرصت را دارند که به دنبال باندل Soiree Gentleman باشند و چیزهای بیشتری را از گردونه‌ی Diamond Royale به دست بیاورند. آن‌ها باید جوایز را جمع‌آوری کنند چون باندل از راه رسیده و در هفته‌های آتی، در دسترس خواهد بود.

در این مقاله قرار است در مورد باندل جدید Diamond Royale بیشتر بدانیم.

جوایز Diamond Royale در فری فایر

Soiree Gentleman: باندل جدید Diamond Royale

با حضور باندل Soiree Gentleman، بازیکنان جوایزی مثل باندل‌های کازمتیک، مجیک کیوب‌ها، Magic Fragments و پوسته‌های اسلحه را در دسترس دارند.

باندل قبلی Diamond Royale با نام Duskit Slayer هم یکی از پرطرفدارترین‌ها بود.

در نهایت بازیکن باید خوش‌شانس باشد تا با خرج ووچرهای diamond royal یا الماس‌های کمی باندل را داشته باشد واگرنه باید مقداری از آن‌ها را هزینه کند.

مثلاً هر گردونه برای به دست آوردن باندل به ۶۰ جم فری فایر نیاز دارد. پس بازیکنان می‌توانند با ۶۰ یا بیشتر از ۶۰۰ الماس، جایزه را به دست بیاورند.

باندل Diamond Royale به مدت ۳۱ روز در بازی باقی خواهد ماند. در نتیجه بازیکنانی که کمتر در بازی فعالیت می‌کنند باید گوش به زنگ بمانند تا از باندل جدید مطلع شوند.

باندل Soiree Gentleman

آیتم‌های باندل Soiree Gentleman

Soiree Gentleman دارای یک لباس و تجهیزات مردانه به نام Soiree Gentleman است. لباسی فوق‌العاده بر مبنای یک ظاهر خون‌آشامی.

باندل دارای یک ماسک روی چشم‌ها و نیم‌تنه‌ای مثل همانی است که سوپرمن می‌پوشید. همچنین این باندل شامل یک کراوات است. کفش‌هایی که از زیر زانو شروع می‌شوند و شلواری رسمی به رنگ سیاه. لباس بالاتنه دارای دو تکه است. تکه‌ی داخلی سفیدرنگ و تکه‌ی خارجی سیاه است و از پشت به زانوها می‌رسد.

در این مقاله به جوایز Diamond Royale در فری فایر و معرفی باندل Soiree Gentleman پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «۱۰تا از بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر فری فایر بازی محبوبتان باشد، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح بازی و دسترسی پیدا کردن به تجهیزات پیشرفته‌ی بازی، جم فری فایر است. 

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید جم فری فایر با قیمتی معقول و در کم‌ترین زمان ممکن، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها