آموزش کالاف دیوتی

Gravity Spikes در بازی کالاف دیوتی موبایل

بررسی اپراتور اسکیل Gravity Spikes‌ در کالاف دیوتی موبایل

همه چیزدرباره Gravity Spikes در بازی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile آپشن‌های زیادی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا بتوانند گیم‌پلی خودشان را شخصی‌سازی کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که تنظیمات متنوعی را برای بهتر کردن تجربه‌شان از بازی داشته باشند. یکی از این آپشن‌ها در کالاف دیوتی موبایل، لودآت (loadout) است که باعث می‌شود بازیکنان آیتم‌هایی چندگانه مثل اسلحه‌ها، وسایل قابل پرتاب، پرک‌ها و اپراتوراسکیل‌ها را از قبل مجهز کنند. اپراتور اسکیل‌های متنوعی وجود دارند که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنند. یکی از بهترین‌ها در میان آن‌ها اپراتور اسکیل Gravity Spikes است. ما قرار است که در این مقاله از گیم سیتی به یکی از Operator skill های کال آف دیوتی موبایل و Gravity Spikes در بازی کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

اپراتور Gravity Spikes در کالاف دیوتی موبایل دقیقاً چیست؟

تعریف رسمی اپراتور اسکیل Gravity Spikes این است:

«بالا پریدن و با شدت به هم زدن برای ایجاد یک موج انرژی که آسیبی کشنده به دشمنانی که در نزدیکی هستند وارد می‌کند.»

Gravity Spikes مخصوصاً زمانی که دشمنان نزدیک هستند، بسیار تأثیرگذار است. بعد از انتخاب کردن اپراتور اسکیل در بازی، بازیکنان باید از دکمه‌ی jump برای فعال شدن آن استفاده کنند. به‌محض این‌که بازیکن به زمین اصابت کند، دشمنان با آسیبی سنگین مواجه خواهند شد.

Gravity Spikes کالاف دیوتی موبایل موج‌های شوک را ایجاد می‌کند و مجموعه‌ای از موج‌های لرزه‌ای را می‌فرستد که به عمق زمین می‌روند.

چطور Gravity Spikes را داشته باشیم؟

Gravity Spikes در بازی کالاف دیوتی موبایلاگر بازیکنی می‌خواهد Gravity Spikes در بازی کالاف دیوتی موبایل را داشته باشد، باید آن را از استور داخل بازی بگیرد. Gravity Spikes می‌تواند از قسمت Credit خریداری شود. برای به دست آوردن این اپراتور اسکیل بازیکنان به ۲۰۰۰ کردیت نیاز دارند.

ایونت سالیانه‌ی Master Operator

اپراتور اسکیل Gravity Spikesکالاف دیوتی موبایل ایونت‌هایی چندمنظوره دارد که بازیکنان می‌توانند در آن‌ها سِت‌های مختلفی از جوایز را به دست بیاورند. در ایونت سالیانه‌ی اخیر به نام Master Operator، بازیکنان باید از Gravity Spikes، ده بار استفاده کنند تا ۱۰۰۰ بتل پس XP و ۳۰۰ کردیت داشته باشند.

مقدار خاص و مشخصی از کشتن برای به دست آوردن جوایز وجود ندارد و بازیکنان باید در مچ‌های چندنفره، ده بار از اپراتور اسکیل استفاده کنند. ایونت بعد از حدود ۲۲ روز منقضی خواهد شد. در نتیجه بازیکنان با زمان زیادی که دارند می‌توانند تسک را کامل کنند و جوایز را به دست بیاورند.

سی پی کالاف دیوتی موبایل

Cp کالاف دیوتی موبایل یک پول یا ارز درون بازی است و هر فردی که فقط یک بار کالاف بازی کرده باشد می‌داند که وقتی سی پی داشته باشید کیفیت بازی چقدر تغییر می‌کند. درواقع شما برای دست‌یابی به بهترین امکانات و تجهیزات مثل اسلحه‌ها، اسکین‌ها، قدرت‌ها و توانمندی‌های در مبارزه با دشمنان، امکان بازی در نقشه‌های متنوع، امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه و…باید cp داشته باشید.

اما این سی پی را چطور می‌توان به دست آورد؟

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از وبسایت گیم سیتی

بازی کالاف دیوتی هم مثل سایر بازی‌های بین‌المللی دارای پرداخت درون‌برنامه‌ای است. این بازی میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا دارد که بخش زیادی از آن‌ها در ایران ساکن هستند. اما کشور ما سال‌هاست که با محدودیت‌های مالی و انواع تحریم‌ها مواجه است. به همین دلیل افرادی که قصد انجام پرداخت‌های بین‌المللی دارند، به مشکل برمی‌خورند.

جای هیچ نگرانی‌ای نیست. مجموعه‌ی گیم سیتی امکان خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان را فراهم کرده و اگر شما به دنبال وبسایتی هستید تا بتوانید سی پی کالاف دیوتی موبایل را در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت تهیه کنید، ما خرید cp کالاف دیوتی موبایل از وبسایت game30t‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این مقاله ما به همه چیز درباره‌ی اپراتور اسکیل Gravity Spikes پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «ترفندهایی برای برنده شدن در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برگرفته از: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها