اخبار بازی ها

چگونگی نصب کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

نصب کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

روش بازی کردن کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر یا ایمولیتور

از زمانی که کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile منتشر شده است، بسیاری از بازیکنان به دنبال راهی برای دانلود و بازی کردن آن بر روی کامپیوتر هستند. اگرچه ممکن است این کار پیچیده به نظر برسد اما فرایند بسیار ساده‌ای دارد. ما تلاش کرده‌ایم تا در این مقاله به راهنمایی در مورد روش‌های دانلود و بازی کردن کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر یا ایمولیتور (شبیه‌ساز) بپردازیم.

مراحل دانلود و بازی کردن کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر یا ایمولیتور

زمان مورد نیاز برای این کار حدود ۳۰ دقیقه است و برای انجام آن کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید.

۱. Gameloop (که قبلاً با نام Tencent gaming Buddy شناخته می‌شد) را برای کامپیوتر دانلود کنید

این‌جا کلیک کنید تا دانلود به‌صورت اتوماتیک آغاز شود. اگر شروع نشد، روی دکمه‌ی آبی دانلود بزنید.

روش نصب کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

۲. Gameloop را روی کامپیوترتان نصب کنید

بعد از این‌که دانلود کامل شد، اپلیکیشن را راه بیندازید و نصبش کنید.

۳. Gameloop را باز و کالاف دیوتی موبایل را پیدا کنید

به‌محض این‌که نصب کامل شد، اپلیکیشن را باز کنید. بعد می‌توانید آپشنی را برای نصب کالاف دیوتی موبایل ببینید. روی آن بزنید تا نصب کالاف دیوتی موبایل روی ایمولیترتان آغاز شود.

تا زمانی که فرایند نصب کامل شود صبر کنید.

حالا فقط باید صبر کنید. ممکن است بسته به سرعت اینترنتتان کمی طول بکشد. به‌محض این‌که مرحله‌ی نصب تمام شود، می‌توانید به راحتی از بازی روی کامپیوترتان لذت ببرید.

در این مقاله ما به روش نصب کالاف دیوتی موبایل بر روی کامپیوتر می‌پردازیم اما فراموش نکنید که شما روی هر دستگاهی این بازی را انجام دهید، یک راهکاری بسیار کاربردی برای کسب پیروزی‌های بیشتر در این بازی هیجان انگیز، خرید cp  کالاف است.

سی پی یک پول درون برنامه است و این امکان را به بازیکن می‌دهد که بسیاری از موانع و محدودیت‌ها را از سر راه بردارد و آیتم‌هایی را برای موفقیت بیشتر در بازی، خریداری کند. Cp اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید.

ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خرید cp کالاف را انجام دهید.

نکاتی در مورد بازی کردن کالاف دیوتی موبایل روی ایمولیتور

 اگرچه شما می‌توانید کالاف دیوتی موبایل را روی ایمولیتور نصب کنید، به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است مچ شدن آن متفاوت باشد. Activision به‌طور واضح به این موضوع اشاره کرده است که بازیکنانی که از شبیه‌ساز استفاده می‌کنند فقط با بازیکنانی مثل خودشان در ارتباط قرار می‌گیرند.

پس توقع نداشته باشید که با کسانی که روی موبایل بازی می‌کنند مچ شوید و اگر تیم‌تان ترکیبی از بازیکنان ایمولیتور و موبایل است، این شرایط شما را در ارتباط با تیم‌هایی مشابه خودتان قرار می‌دهد.

در این مقاله به روش‌های نصب و بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی«آموزش تغییر اسم در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها