اخبار بازی ها

چند ترفند مهم برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل

ترفندهایی برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل

با چه روش‌هایی سی پی کالاف دیوتی موبایل را به دست بیاوریم؟

اگر با بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile آشنا باشید، حتماً می‌دانید که سی پی چیست و چه اهمیتی در بازی دارد. خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل که درواقع یک واحد پول درون برنامه است که کیفیت بازی شما را به‌طرز قابل‌توجهی افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که بدون محدودیت بازی کنید و به آیتم‌ها و تجهیزاتی دسترسی داشته باشید که بدون سی پی، داشتن آن‌ها ممکن نیست.

کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است و قطعاً هرچقدر یک بازی محبوب‌تر باشد، احتمال وجود ارز درون‌برنامه‌ای در آن بیشتر می‌شود. ارز درون برنامه‌ای به زبان ساده پولی است که باید داشته باشید تا لذت بیشتری از یک بازی ببرید و امکانات بیشتری داشته باشید.

باتوجه به این‌که بسیاری از شما مخاطبان وبسایت گیم‌سیتی از هوادارن کالاف دیوتی موبایل و همیشه به دنبال روش‌هایی برای دریافت cp هستید، تصمیم گرفته‌ایم که در این مقاله به ترفندهای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل بپردازیم تا بتوانید سطح بالاتری از بازی محبوب‌تان را تجربه کنید.

چرا سی پی کالاف دیوتی موبایل این همه مهم است؟

وقتی شرکتی شناخته‌شده یک بازی موبایلی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد و افراد زیادی به آن بازی علاقه‌مند می‌شوند، یکی از روش‌هایی که می‌تواند برای درآمدزایی به کار بگیرد این است که از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای برای درآمدزایی استفاده کند.

یعنی درواقع شرایطی را به وجود بیاورد که شما با استفاده از یک پول اختصاصی با دست بازتری بازی کنید و از سویی دیگر با تهیه‌ی آن پول، به کمپانی سود برسانید. کالاف دیوتی موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست و با ارائه‌ی سی پی ، چنین شرایطی را فراهم کرده است.

چند ترفند مهم برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان

قفل‌هایی که با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل باز می‌شوند

اگر بخواهیم دقیق‌تر به آیتم‌ها و امکاناتی بپردازیم که خرید cp کالاف دیوتی موبایل در اختیار ما قرار می‌دهد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

انواع اسلحه‌های جذاب و حرفه‌ای

اسکین‌های خاص و پیشرفته

برتری در جنگ‌های مختلف و کسب رتبه‌های بالا

امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه

دسترسی به تجهیزات اضافه

افزایش قدرت و توانایی برای مبارزه با دشمنان

امکان بازی در نقشه‌های متنوع با تجهیزات عالی

سی پی کالاف دیوتی اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید.

روش‌هایی برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل

برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل روش‌های زیادی وجود دارد. ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در کم‌ترین زمان ممکن و با راحت‌ترین روش cp  بخرید.

از آنجایی که به دلیل وجود تحریم‌ها، امکان پرداخت‌های بین‌المللی برای ایرانیان وجود ندارد، هوادارن کالاف دیوتی موبایل نمی‌توانند مستقیم و بدون واسطه سی پی بخرند اما ما این خرید را برای شما ممکن و آسان کرده‌ایم. زمان انجام سفارشات سی پی کالاف دیوتی موبایل در فروشگاه گیم سیتی بسیار کم است و تمامی مراحل انجام سفارش توسط پیامک به مشتری اطلاع داده می‌شود.

از سویی دیگر ترفندهای خاصی وجود دارند تا شما بتوانید به‌صورت رایگان این پول درون برنامه را به دست آورید و در ادامه ما به آن‌ها می‌پردازیم.

مأموریت‌های بتل رویال

در بخش بتل رویال کالاف دیوتی شما با مأموریت‌های مختلفی مواجه می‌شوید که بسیار جذاب و هیجان‌انگیز هستند. اگر در رقابت‌های مختلف بتل رویال شرکت کنید و بتوانید مأموریت‌ها را به پایان برسانید، مقداری سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان به شما تعلق می‌گیرد که در واقع پاداش شماست.

روش‌های به دست آوردن سی پی کالاف دیوتی موبایل

دنبال کردن کالاف دیوتی موبایل در شبکه‌های اجتماعی

گیمرهای زیادی در سراسر دنیا، در شبکه‌های اجتماعی صفحات مختلفی به نام کالاف دیوتی موبایل ساخته‌اند و چالش‌هایی را برای بازیکنان ایجاد کرده‌اند. به برنده‌های این چالش‌ها انواع جایزه‌ها ارائه می‌شود و سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان یکی از آن‌هاست.

پس کالاف دیوتی موبایل را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و با شرکت در چالش‌ها، به سی پی کالاف دیوتی موبایل دست پیدا کنید. البته هرگز اطلاعات شخصی اکانت خودتان را در بازی در اختیار آن‌ها قرار ندهید.

غارت تجهیزات و از بین بردن بازیکنان دیگر

از بین بردن دشمنان و غارت انواع تجهیزات در بازی، یکی از بهترین روش‌ها برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل است. هرچقدر افراد بیشتری را بکشید و غنائم بیشتری به دست بیاورید، به سی پی رایگان بیشتری درسترسی پیدا می‌کنید.

استفاده از بتل پس کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان ، خرید بتل پس است. البته برای اجرای این ترفند لازم است که در ابتدا ۸۰۰ سی پی داشته باشید و خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید تا در ادامه سی پی های زیادی داشته باشید.

درضمن با این ترفند می‌توانید مأموریت‌های مختلفی را کامل کنید تا دوباره به سی پی‌ای که قبلاً خرج کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

آنلاک کردن Gun Xp Card

آنلاک کردن Gun Xp Card یکی از ترفندهایی است که به شما کمک می‌کند تا به حجم مشخص و رایگانی از سی پی دست پیدا کنید و البته به دنبالش کارت اسکین‌های جذاب، هیحان‌انگیز و متنوعی برای سلاح‌های خودتان دریافت کنید.

به دست آوردن گیفت کارت‌های رایگان

چنانچه بتوانید در بازی کالاف دیوتی موبایل، به هر روشی گیفت کارت رایگان به دست بیاورید، با استفاده از اعتبار این گیفت‌کارت‌ها می‌توانید سی پی کالاف دیوتی موبایل داشته باشید.

ترفندهایی برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل

به پایان رساندن مأموریت‌ های کالاف دیوتی موبایل

کامل کردن مأموریت‌های بازی یکی از اصلی‌ترین ترفندها برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل است. در هر کدام از فصل‌های این بازی مأموریت‌هایی وجود دارند که به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در دسترس قرار می‌گیرند. اگر در این رقابت‌ها و مأموریت‌ها شرکت کنید و بتوانید آن‌ها را کامل کنید، به مقادیر مشخصی از سی پی دست پیدا می‌کنید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از گیم سیتی

اگرچه که شما می‌توانید با استفاده از ترفندهایی که در بالا به آن‌ها پرداختیم، سی پی به دست بیاورید اما ممکن است همیشه نتوانید این روش‌های را به کار بگیرید یا به هر دلیلی در انجام آن‌ها دچار مشکل شوید.

یک روش بسیار ساده‌ی دیگر برای تهیه‌ی سی پی در ایران، خرید cp از طریق یک وبسایت مطمئن است و ما برای این کار، وبسایت گیم سیتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تمام تلاش ما در مجموعه‌ی game30t این است که در صورت اقدام به خرید cp call of duty ، آن را در سریع‌ترین زمان ممکن داشته باشید

چرا گیم سیتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

فروشگاه گیم سیتی با دو سال سابقه‌ی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی آیتم درون‌برنامه‌ای بازی‌های آنلاین، توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند. فقط کافی است نگاهی به نظرات مشتریان ما در زیر هر محصول بیندازید تا با میزان محبوبیت game30t آشنا شوید.

ویژگی اصلی این فروشگاه انجام سریع سفارشات با ارزان‌ترین قیمت برای تمامی محصولات است. اگرچه عامل اصلی تعیین‌کننده‌ی قیمت فروش محصولات در تمامی فروشگاه‌ها نرخ دلار حواله‌ای است اما چیزی که گیم سیتی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند نرخ سود دریافتی بسیار کم آن است. به بیان دیگر دلیل قیمت بالای محصولات در دیگر فروشگاه ها نرخ سود بالایی است که از مشتری گرفته می‌شود و ما از این قاعده مستثنی هستیم.

به دست آوردن سی پی کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله ما به ترفندهای گرفتن و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش‌های رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها